PostHeaderIcon Spartak - Sopotnice 4:0 (2:0)

Spartak na Sopotnici doma umí, po poháru jsme ji dokázali porazit i v mistrovském utkání.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Červená Voda "B" - Spartak 1:1 (0:1) PK 3:2

Z Červené Vody se těžko vozí body. Alespoň pro nás toto pořekadlo platí na sto procent. Potvrdilo se to i tentokrát. I přesto, že jsme vedli a byli jsme po většinu zápasu aktivnější, nedokázali jsem zápas dotáhout do vítězného konce.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Sokol Rybník - Spartak 0:2 (0:1)

Utkání v Rybníku je vždy velice těžké a specifické. Nejen kvůli domácím fanouškům, kteří dokáží soupeřům vytvořit velice nepřátelskou atmosféru a svým borcům vlévat živou vodu do žil, ale i díky terénu, který zde není nikdy jednoduchý za jakýchkoliv povětrnostních podmínek.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Klášterec n.O. - Spartak 3:2 (2:2)

V Klášterci nás dostihla naše nemohoucnost v koncovce. I přes dvě rychle inkasované branky jsme se dokázali vrátit do utkání. Naše špatné řešení nespočtu brankových příležitostí znamenalo, že soupeř vytěžil z minima maximum a popral všechny body.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Spartak - Němčice 2:0 (2:0)

Spartak proti oslabenému soupeři, který dohrával v 10 hráčích, nedokázal vstřelit více jak dvě branky a utápí se tak ve vlastní střelecké nemohoucnosti.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Žichlínek - Spartak 3:0 (0:0)

Dalo by se říci zápas sezóny, pokud bychom zvítězili, mohli jsme pomýšlet na vysněný postup do B třídy. Prohra znamenala takřka ztrátu všech nadějí. Vyrovnaný první poločas byl obrazem umístění v tabulce. Ovšem naše naděje vzaly za své hned na začátku druhé půle. Od té doby kontroloval hru domácí Žichlínek.

Celý článek...

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 18

SPONZOŘI
Příští Zápas

Mistrovské utkání

Spartak Brandýs

vs.

Dolní Čermná

PÁ 16.8.2019

17:30

hřiště

Brandýs nad Orlicí