PostHeaderIcon Spartak - České Heřmanice 0:2 (0:1)

Spartak proti v OP suveréním Heřmanicím nevyužil své šance a musel se tak sklonit před produktivitou svého soupeře. Pouze pěkný herní projev na lídra tabulky nestačil.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Dolní Čermná - Spartak 3:2 (1:2)

Proměňování vyložených šancí - zde náš tým nejvíce tlačila bota. Spartak mohl o poločase vést minimálně o tři branky, kdyby zužitkoval alespoň polovinu ze svých šancí. Nakonec domácí otočili utkání a zvítězili 3:2.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Spartak - Sopotnice 5:0 (3:0)

Další "derby" jsme zvládli na jedničku. Náš soupeř si vede na jaře výborně a tak jsme měli celkem obavy, jak se s tímto zápasem popereme. Vzali sme to za správný konec a odčinění nepovedeného utkání v Jehnědí se povedlo skvěle.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Spartak - Albrechtice 2:1 (0:1)

Proti houževnatému soupeři se vítězství nerodilo lehce. V prvním poločase jsme i přes lehkou územní převahu prohrávali 0:1. Ve druhém dějství, díky dvěma rychlým gólům Bedřicha Fogla, jsme překlopili misky vah na naši stranu.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon FK Jehnědí - Spartak Brandýs 2:0 (0:0)

Spartak přes pár slibných šancí v prvním poločase nedokázal svému soupeři vstřelit gól. Ve druhém poločase nás Jehnědí začalo přehrávat, což potvrdilo i výsledkově.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon SK Rybník - Spartak 0:1 (0:1)

V Rybníku je vždy těžké vyhrát a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Především díky bojovnému výkonu jsme si odvezli všechny body. Předvedená hra nebyla zrovna ideální i díky špatnému terénu, ale plný bodový zisk se cení především!

Celý článek...

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 2 z 19

SPONZOŘI
Příští Zápas

Mistrovské utkání

Sokol Sruby

vs.

Spartak Brandýs

NE 22.9.2019

15:00

hřiště

Sruby