SEMIFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU OFS – 08.05.2014

SPARTAK BRANDÝS NAD ORLICÍ – SOKOL SRUBY 3 : 6 /2:0/

V semifinále ČP OFS jsme přivítali vedoucí tým OP II. – SOKOL SRUBY, tým který má na svém kontě 17 výher a tři remízy.

K zápasu bylo připraveno 15 hráčů – chyběli tito členové kádru : Pavlíček Michal, Růžička Martin, Moudrý Roman, Novotný Petr, Janoušek Jan /Beneš Jaroslav/.

V úvodu prvního poločasu jsme přežili dva náznaky šancí hostí a po půl hodině předvedli krásnou akci, která byla zakončena centrem J.Hruši a hlavičkou z 8 m. Jejím autorem v 34.min. byl MATĚJKA JAN – 1 : 0.

Dařilo se nám eliminovat útok hostí vedený Jiráským Michalem, hrajícím taktéž KP za Holice. V utkání byl také vidět náš dorostenec Sloupenský Adam, nastoupivší v pár zápasech v KP za Choceň.

Podařený první poločas jsme zakončili ve 44.min. druhou brankou – po rozehraném přímém kopu se k hlavičce dostal ŠROLER MIROSLAV – 2 : 0.

Ve 46.min. vystřídal Pavlíčka Martina Kochánek Petr.

Hosté o poločase také prostřídali, ale do vedení jsme jim pomohli sami svými zaváháními a víceméně i HR přísným nařízením pokutového kopu.

* 46.min. – neúspěšný pokus o vystavení hostujícího útočníka do ofsajdu /AR1 praporek nezvedl/ a sólo SYNKA DAVIDA z poloviny hřiště – 2 : 1.

* 58.min. – zaváhání obrany a průnik Jiráského M. – domnělý faul Miškovského Pavla – pokutový kop – JIRÁSKÝ MICHAL – 2:2.

Lajza Tomáš střídá Hrušu Jana.

* 60.min. – nestačili jsme se vzpamatovat z vyrovnání a na malém vápně neobsazený SYNEK DAVID hlavou o tyč – 2 : 3.

Poté co jsme v okamžiku ztratili vedení a již prohrávali- jsme vyrovnali hru a v 76.min. jsme zaslouženě vyrovnali po nádherné akci: Sloupenský Adam po sólu přetáhl kličku brankaři a poté co již nemohl sám zakončovat našel nabíhajícího MATĚJKU JANA – jeho dorážka z 10 m skončila v síti – 3 : 3.

Zraněného Kochánka Petra střídal Horáček Vít.

O pokutových kopech jsme si však nechali snít pouhé dvě minuty.

V 78.min. hosté vysunuli pasem JIRÁSKÉHO MICHALA a ten po zaváhání obrany přehodil vyběhnutého Pavla – 3 : 4.

Tento rychlý gól nás položil. Hosté již v pohodě a za pomocí dalšího pokutového kopu přidali další dvě branky.

* 82.min. neobsazený VRABEC TOMÁŠ – 3:5. 84.min. JIRÁSKÝ MICHAL – 3:6 PK.

* * * * *

NEDĚLE 11.05.2014 – 17.00 hod. – venku 1.FC ŽAMBERK B.

NEDĚLE 18.05.2014 – 16.00 hod. – doma SRUBY.

Věřme, že v Žamberku a doma s tímto lídrem tabulky navážeme na výkon z dnešního prvního poločasu.

V rozmezí 46.min.- 60.min. jsme svou nerozvážností hostům ze Srubů darovali postup do finále ČP OFS. Popřejme jim úspěch i tam a také úspěchy v I.B TŘÍDĚ.