XXIV. KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU – 01.06.2014

SPARTAK BRANDÝS NAD ORLICÍ – FC JISKRA 2008 B 3 : 1 /0:1/

FC JISKRA 2008 B – tedy oddíl z Červené Vody – mužstvo, které jsme doma v historii mnohokrát nepřehráli – spíše jsme bodovali na jeho hřišti. Na podzim remíza 2:2 a prohra na PK.

V zápise se neobjevili tito hráči : Pavlíček Michal, Růžička Martin, Sloupenský David, Sloupenský Adam, Müller Vladimír, Novotný Petr, … - zapsáno 17 jmen – vč. dvou brankařů /Miškovský Pavel na lavičce/.

Utkání začalo útočně z obou stran a konec první čtvrthodiny ukončil přímý kop hostů z 18 m -14.min. a skákavá střela JURENKY PETRA končí za zády Radka Hrubého – 0 : 1.

Naše odpověď ne a ne přijít – máme skoro drtivou převahu, šance, ale pohnout skóre se nám nedaří. Hosté se dostávají jen k několika nákopům na svého útočníka – Stanislava Stolarika. Ten po jednom ze soubojů je nezaviněně „zraněn“ a do druhého poločasu již nenastupuje.

O poločase nahrazují Janouška Jana a Kochánka Petra – Špinler Jan a Hruša Jan. V 58.min. zraněného Horáčka V. Lajza Tomáš.

Druhý poločas je hrou na jednu branku, ale vyrovnat se daří až v 62.min. – po průniku a přihrávce Beneše J., se z 18 m po zemi trefuje ŠROLER MIROSLAV - 1:1.

Dále kombinujeme a držíme míč, ale v koncovce se nám nedaří. V 72.min. nuceně střídá Šilara Tomáše Janoušek Martin. Hosté si pomáhají mnoha nedovolenými zákroky a tak je trestá v 78.min z přímého kopu ze 28 m náš „snajpr“ ZHORELA STANISLAV – přízemní polovysoká rána končí v síti – 2:1.

Definitivní podobu výsledku dává v 86.min. MOUDRÝ ROMAN – po kombinaci se prosazuje v pokutovém území a prostřeluje brankaře hostí – 3:1.

Pak již přichází konečný hvizd – a naše RADOST A VÍTĚZNÝ POKŘIK !