V.KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU /IV.HRANÉ/ - 07.09.2014

SPARTAK BRANDÝS NAD ORLICÍ – TJ SEMANÍN 0 : 0 /0:0/ PK 4 : 5

Po dvou vítězných venkovních zápasech nás doma čekal test - „devítibodový“ tým s ambicemi postupu – TJ SEMANÍN. Jistě jsme nenastupovali s poraženeckou náladou, ale respekt tu byl : Zkušený tým, vedený ostříleným managerem /Švihálek Miroslav 64/ a se zkušenými hráči hrajícími v minulosti vyšší soutěže /Mazal J. 88, Sokol Bohuslav 73, Špatenka Miroslav 71, Šimek Michal 89, Dvořák Michal 89/.

* * * *

V základní sestavě se objevil v brance Zvalený Filip – obrana v sestavě Janoušek Martin, Sloupenský David, Šilar Tomáš, Matějka Jan; v záloze Hruša Jan, Šroler Miroslav, Hanzl Jaroslav, Beneš Jaroslav; v útoku Sloupenský Adam a Moudrý Roman. V zápise Horáček Vít, Kochánek Petr, Miškovský Pavel (Růžička Martin). K utkání nebyli k dispozici tito hráči kádru – Pavlíček Martin (zranění), Špinler Jan (zranění), /Pavlíček Michal, Lajza Tomáš, Müller Vladimír,../.

* * * *

Celkové shrnutí – asi remízový zápas, ale vcelku kvalitní představení po fotbalové stránce v rámci OP II. Útočný fotbal z obou stran s prvky kombinací a především prvky kvalitní obrany /vracení se hráčů a zapojení se do obranné činnosti/ a také s vynikajícími výkony a zákroky obou brankařů – Zvaleného Filipa a Kašpara Petra.

Úvodních třicet minut byli hosté více na míči a měli několik střeleckých pokusů. V závěru poločasu si i domácí vypracovali šance, ale zakončení nebylo dokonalé.

Stejný obrázek nabízel i druhý poločas a bylo otázkou, zda se někomu podaří překonat gólmany. V 70.min. střídal Horáček Vít Sloupenského Adama. Blízko k tomu měl J.Hanzl z přímého kopu i Moudrý R. po kličkované ve vápně, ale 90.minut rozhodnutí nepřineslo.

POKUTOVÉ KOPY /hosté začínají/: 0 :1 (od tyče do brány), JANOUŠEK MARTIN 1:1 – 1 :2, HORÁČEK VÍT 2:2 - 2:3, HANZL JAROSLAV 3:3 - 3:4, ŠROLER MIROSLAV 4:4 – 4:5 BENEŠ JAROSLAV 4:5 /nepříliš umístěnou střelu brankař hostí vyráží/. Hosté si odvážejí do Semanína 2 body. Je škoda ztraceného „penaltového bodu“, ale ten remízový je přinejmenším zasloužený.

* * * *

V NEDĚLI 14.09.2014 od 16.00 hod. budeme hostem na hřišti 10-tého TÝMU TABULKY /3 body/ - FK DOLNÍ DOBROUČ. Vážení příznivci našeho mužstva – přijeďte nás povzbudit a podpořit v naší snaze /bodovat/ a být týmem popředí tabulky.

* * * *

V NEDĚLI 07.09.2014 se na našem hřišti konal turnaj MLADŠÍCH ŽÁKŮ více informací v sekci "Mladší žáci".