VII.KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU /VI.HRANÉ/ - 21.09.2014

SPARTAK BRANDÝS NAD ORLICÍ – SOKOL BOŘÍKOVICE

7 : 1 /3:1/

Po divokém výsledku a zisku jednoho bodu v Dolní Dobrouči jsme přivítali osmý tým tabulky, se ziskem 7 bodů (o jeden méně našeho zisku při našem zápase méně) – tým, který v minulém kole doma „nadělil“ SEDMIČKU Rudolticím – TJ SOKOL BOŘÍKOVICE.

Jednoznačným plánem byl zisk tří bodů, že si tu SEDMIČKU domů vezou – toť zasloužený „přídavek“ za velice „slušný“ výkon, i když na tu vyvolávanou desítku – tj. tři banány bylo vcelku dosti času – „dvacetčtyři minut“.

* * * *

V základní sestavě se objevil v brance Zvalený Filip – obrana v sestavě Sloupenský Adam (nečekaný post stopera pro útočníka krajského přeboru), Šilar Tomáš, Matějka Jan; v záloze Hruša Jan, Šroler Miroslav, Hanzl Jaroslav, Kochánek Petr; Beneš Jaroslav; v útoku Horáček Vít a Moudrý Roman. V zápise Janoušek Martin, Janoušek Jan, Miškovský /Růžička Martin, Müller Vladimír/.

K utkání nebyli k dispozici tito hráči kádru – Sloupenský David, Pavlíček Martin, Špinler Jan, /Pavlíček Michal, Lajza Tomáš, .../.

* * * *

Celkové shrnutí – za předvedený výkon /kdy jsme byli jednoznačně lepší hostí/ - zasloužený zisk tří bodů, a posun v tabulce na čtvrté místo.

* * * *

Předzápasový deštíček, který se protáhl na úvodních patnáct minut, přinesl domácím převahu, rychlé vedení a hostující snížení z PK /ku prospěchu věci to však byla jediná „vlašťovička“ hostí.

V 07.min. napřahuje za vápnem Hanzl Jaroslav, brankař hostí vyráží a následně se individuálně „slalomem“ mezi obránci hostí prosazuje BENEŠ JAROSLAV – jeho střela ze sedmi metrů končí v síti – 1 : 0.

Ve 12.min. Beneš J. vysunuje pasem za obranu MOUDRÉHO ROMANA a jeho přízemní střelu lehce tečuje obránce hostí – 2 : 0.

Hosté odpovídají v 15.min. nákopem do vápna domácích, zde dochází ke kontaktu domácího brankaře s útočníkem hostí – PK – SKOTÁK DAVID – 2 : 1.

Prozatímní jednoznačný vývoj utkání se na devět minut komplikuje – ve 24.min. již však vedeme opět o dva góly. Sklepnutí HANZLA JAROSLAVA po zaváhání brankaře hostí končí v síti – 3 : 1.

Druhá polovina prvního poločasu přináší snahu hostí o korekci, ale fungující obrana v čele s brankařem Filipem Zvaleným nedává hostím žádnou šanci a domácí hráči své kombinace prozatím „nešperkují“ ideální finální přihrávkou.

Ve 47.min. zahrává volný přímý kop z 25 m HANZL JAROSLAV – trefuje se ideálně – 4 : 1.

V 54.min. je ve vápně při průniku faulován Beneš Jaroslav a HANZL JAROSLAV z pokutového již definitivně rozhoduje o osudu zápasu – 5 : 1.

V 64.min se po ideálním pasu dostává do úniku Beneš Jaroslav a zcela nezištně před prázdnou branku nahrává MOUDRÉMU ROMANOVI – 6 : 1.

V 66.min. je tu „repete“ jen v jiném obsazení – po ideálním průniku Moudrý Roman nalézá na malém vápně HANZLA JAROSLAVA – 7 : 1.

Domácí „fans“ vyvolávají „deset“, ale ve zbytku utkání se přes „pološance“ na obou stranách již skóre nemění – zaznívá vítězný pokřik – dnes obzvláště dlouhý – … šest, sedm.

* * * *

V NEDĚLI 28.09.2014 od 16.00 hod. budeme hostit na hřišti 10-tý TÝM TABULKY /6 bodů/ - TJ SOPOTNICE.

Pohled na tabulku „je koukatelný“, ale být lepšího (obráceného) zisku při střelbě pokutových kopů – či plného zisku minulý týden - to by bylo pokoukání ještě sympatičtější.

Ve sloupku „porážky“ nám jako jedinému týmu svítí „0“. Ve sloupku vstřelené branky – tam číslice „19“ – ze všech nejvíce.

Sloupnice dnes „sympaticky“ porazila Semanín /1:0/ a tak na úplné čelo ztrácíme tři body a druhý a třetí tým /Sloupnice, Žichlínek/ - body dva.

Vážení příznivci našeho mužstva – přijeďte nás povzbudit a podpořit v naší snaze /opět bodovat za tři body/ a ještě více odskočit do popředí vyrovnané tabulky.