V únoru Spartak absolvoval kráté, ale zato náročné a vydařené soustředění ve Vlčkovicích nedaleko Pastvinské přehrady. Po celou dobu pobytu panovala skvělá nálada a o zábavu nebyla nouze. Po sportovní stránce tým dostal pořádně do těla a vydržet tréninkovou jednotku až do konce šlo ruku  v ruce s utrpením.

Den po návratu ze soustředění nás čekal první přípravný zápas v rámci zimního turnaje. Na umělé trávě v Chocni jsme nastoupili proti domácímu celku, který byl složen z dorostenců a doplněn o některé hráče "A" týmu. Spartak se nepředvedl v nejlepším světle, domácí nás přehrali a zvítězili 3:1.

V neděli 1.3. nastoupil Brandýs ke druhému utkání zimního turnaje, tentokrát proti Holicím "B". Spartak předvedl lepší hru, než v prvním utkání, avšak na vítězství to opět nestačilo. Spartak stále dotahoval a když to vypadalo na dělbu bodů, Holice udeřili z ofsajdové situace a překlonili misky vah na svou stranu. Konečné skóre Brandýs - Holice 3:4.

 

Tuto neděli 8.3. odehraje Spartak první ostré utkání. V Českém poháru zajíždí do Rychnova, kde se na umělé trávě střetne se Sopotnicí. Výkop je v 15:00.