XXVI.KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU /XXVI.HRANÉ/ - 14.06.2015

TJ SPARTAK BRANDÝS NAD ORLICÍ – TJ SOKOL RUDOLTICE

4 : 2 /3:1/

Před zahájením zápasu byly karty pro naše mužstvo rozdány jasně – máme náskok 5-ti bodů na pátý Žichlínek a ztrácíme 5 bodů na třetí Žamberk B – končíme na 4-tém místě – s tím, že podle posledních informací se Česká Třebová B odhlašuje z I.A třídy /úplně/ a tím se otevírá 2-hé místo jako postupové do I.B. třídy. /Škoda jarních ztrát/.

* * * *

V základní sestavě se objevil v brance Horáček Vít – obrana v sestavě Janoušek Martin, Kochánek Petr, Šilar Tomáš, Matějka Jan; v záloze Šroler Miroslav, Hanzl Jaroslav, Špinler Jan; v útoku Moudrý Roman a Sloupenský Adam.

V zápise Novotný Petr a Janoušek Jan.

K utkání nebyli k dispozici tito hráči kádru Miškovský Pavel, Zvalený Filip, Beneš Jaroslav, Růžička Martin, Pavlíček Martin, Pavlíček Michal, Skalický Petr, Müller Vladimír, .../.

* * *

Celkové shrnutí – Zasloužené, ale Pyrrhovo vítězství.

Kromě zisku tří nyní nepotřebných bodů a potěchy fanoušků z vítězství – je tu zranění Janouška Martina /po střetu v 60.min. s obráncem hostí - diagnóza z ústeckoorlické nemocnicié zní – zlomená lýtková kost/. Martine – přejeme brzké uzdravení !!!!!!

* * *

Před začátkem zápasu obdržel MOUDRÝ ROMAN triko s nápisem ROMAN – FO SPARTAK  BRANDÝS NAD ORLICÍ 2013-2015.

Roman se stěhuje zpět do Kunvaldu a končí hostování v našem oddíle – po zápase padlo několik „rund“ a vzájemné přání dalších sportovních úspěchů Kunvaldu i Brandýsu nad Orlicí.  ROMANE- DĚKUJEME !!!!!

* * *

Za velikého „vedra“ - na slušně připraveném hřišti - se od začátku hrál fotbal v režii domácích.

V 09.min. napřáhl z 25 m HANZL JAROSLAV – jeho přízemní střela skončila v síti – 1 : 0.

Převahu domácí zúročili i v 16.min. – po rohovém kopu se hlavou prosadil ŠROLER MIROSLAV – 2 : 0.

Ve 22.min. zahrozili hosté a hned byli úspěšní – ve vápně se prosadil ŠEBRLE RADEK a jeho přízemní střela z 10 m skončila v síti domácích – 2: 1.

Ve 30.min. centr Kochánka Petra našel na malém vápně loučícího se MOUDRÉHO ROMANA – jeho dorážka z první byla úspěšná 3 : 1 .

Druhý poločas poznamenal moment z 60.min.- průnik domácího JANOUŠKA MARTINA skončil nezaviněným střetem s obráncem hostí.

Střet znamenal pro MARTINA konec zápasu a odjezd do Ústeckoorlické nemocnice.

Diagnóza lékařů není příznivá – zlomená lýtková kost /sádra/.

V 62.min. nastoupil do hry Novotný Petr a hned v 66.min. se hostím podařilo snížit – střela ZUCHA RADIMA z 22 m po odraze od tyče skončila v síti – 3 : 2.

V 70. min. vystřídal Špinlera Jana Janoušek Jan.

Uklidnění do domácích řad přinesl v 80.min. přímý volný kop domácích – po závaru se dorážkou prosadil ŠROLER MIROSLAV – 4 : 2.

Přes některé další šance domácích /tyč Novotného Petra/ či hostí se skóre do konce zápasu již nezměnilo.

* * * *

TJ SEMANÍN je zaslouženým okresním přeborníkem, o druhém místě se ve vzájemném zápase dnes utkali Sloupnice se Žamberkem /1:0/.

Sestupuje s ČESKÝMI HEŘMANICEMI náš poslední soupeř RUDOLTICE. Baráž by měly hrát  BOŘÍKOVICE.

Jak vše opravdu dopadne a bude – bude známo po losování okresu !!!

* * * *

Přejeme příjemné prožití „krátkého“ volna a mnoho chuti do přípravy na sezónu 2015-2016.

 

Beneš Jaroslav st.