XII.KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU /XI.HRANÉ/ - 24.10.2015

V sobotu jsme byli hosty našich sousedů /nováčka/ - FK KERHARTICE.

Marodka se nezmenšila, přesto v konkurence schopné sestavě jsme si jeli pro tři /dva/ body, které by nás udržely v popředí tabulky, kam se tlačí další týmy.

* * * *

Na podzimní čas za opravdu ideálního fotbalového počasí, ale pouze na „oko“ slušně připravené hřiště-nevyzpytatelný odskok na tvrdém „drňáku“ - nastoupila v našich žlutomodrých dresech tato základní sestava :

V brance Zvalený Filip – obrana v sestavě Janoušek Jan, Sloupenský David, Šilar Tomáš, Špinler Jan; v záloze Hanzl Jaroslav, Kochánek Petr, Matoušek Petr, Hruša Jan; v útoku Šroler Miroslav, Horáček Vít. V zápise Matějka Jan, Růžička Martin, Lajza Daniel, Novotný Petr.

K utkání nebyli k dispozici tito hráči kádru Lajza Tomáš, Janoušek Martin, Beneš Jaroslav, Skalický Petr, Miškovský Pavel, Pecho Peter, Pavlíček Martin, Pavlíček Michal, Müller Vladimír, ….

* * *

Celkové shrnutí – po kolapsu týmu v obranné činnosti - zbytečná porážka.

* * *

Domácí zahájili zápas s nasazením a bojovností, hosté se snahou o kombinaci, kterou domácí vcelku po celý zápas přehrávali, ale nedůraz v obranné činnosti přinesl brankovou přestřelku ve prospěch domácích.

V 08.min. centr do vápna hostí jeho obrana neodvrátila a domácí BRODSKÝ MARTIN se sám divil kolik má prostoru k zakončení – z malého vápna dopravil míč do sítě hostí – 1 : 0.

V 10.min. po protiútoku hostí a jejich kombinaci centr podél brankové čáry našel na malém vápně H R U Š U JANA a jeho dorážka srovnala skóre – 1 : 1.

Zdálo se, že úvodní zaváhání je napraveno a tento pocit byl umocněn ve 22.min., kdy po další zdařilé kombinaci dorážel úspěšně z 6-ti metrů neobsazený M A T O U Š E K  PETR – 1 : 2.

Zdání pohodového vývoje skóre klamalo a během čtvrthodinky nám domácí hráči „nasázeli“ do sítě tři „fíky“ po fatálních chybách a nedůrazu v obranné činnosti.

Ve 25.min. lehce středem hřiště prošel ŠTANTEJSKÝ ROBIN – 2 : 2 a ve 27.min. jako přes kopírák se prosadil SKALICKÝ JIŘÍ – 3 : 2.

Domácím slepené branky dodaly sil a ve 38.min. se po rozehraném rohovém kopu z úhlu trefil neomylně HANUS MATĚJ – 4 : 2.

Ve zbytku poločasu jsme domácí zatlačili do obrany. Ve 41.min. se ke střele z 12 m dostal H A N Z L JAROSLAV a byl úspěšný – 4 : 3.

V závěru poločasu došlo z našeho pohledu k neoddiskutovatelnému hraní rukou domácího hráče v pokutovém území – HR jasnou „penaltu“ neodpískal.

Do druhého poločasu jsme nastoupili se snahou o brzké vyrovnání a následně i možný obrat skóre.

Celý druhý poločas /do 83.min./ bylo otázkou, kdy už konečně zužitkujeme neustálou herní převahu, ale brankostroj se zasekl, a nebylo hráče, který by střelecké štěstí obrátil v náš prospěch.

Domácím stav skóre a ubíhající čas hrál do not a nám nepomohlo ani střídání – Matějka Jan, Růžička Martin.

Osud tomu chtěl /abychom se nejspíše netrápili až do 90.min./, aby domácí v 83.min. úspěšně na půlce hřiště zvládli souboj 1 na 3 naše hráče a po úspěšném brejku SKALICKÉHO JIŘÍHO bylo „hotovo“ – 5 : 3.

V 90. /+3/ min. HR pan FIEDLER RADEK zápas ukončil a odstartoval radost domácích hráčů a fanoušků.

* * *

Co po víkendových výsledcích říká tabulka :

Vcelku se vyrovnává. Šest bodů ztrácíme na vedoucí Těchonín. Dva body ztrácíme na třetí Dolní Dobrouč. Devět bodů máme náskok na 13. Tatenice a 14. Boříkovice.

Bylo by potřebné ještě nějaké ty „body“ do podzimní tabulky získat !!!!

Co nás ve zbytku podzimu čeká /nic jednoduchého v kontextu našich útočných možností/ :

Již nyní ve středu 28.10.2015 /ve 14.30 hod./ budeme hosty celku, který nyní naložil do „Rybníka“ 7 kaprů - 1. FC ŽAMBERK B.

Příští neděli 01.11.2015 /již ve 14.00 hod./ budeme hostit nevyzpytatelného soupeře – FC JISKRU 2008 B.

Přes příští neděli 08.11.2015 /již ve 14.00 hod./ budeme hostit nebezpečného a silného soupeře i venku – 1. FC ŽAMBERK B.