XXV. KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU /XxV. HRANÉ/- 10.06.2018

TJ SOKOL RUDOLTICE – TJ SPARTAK BRANDÝS N/O

3 : 3 /3:1/ PK 4:1

V předposledním kole jsme v neděli zajížděli do Rudoltic – v sobotu obyvatelé Brandýsa nad Orlicí vybírali z široké nabídky kulturních akcí /Rybářské závody, Pivní triatlon, Den Svijanského piva/; Rudoltičtí /páteční a sobotní Koncerty, Pouť/ - proto se hrálo netradičně až v neděli a již od 13.00 hod. – první poločas se odehrál za značného vedra a dusna.

Hlavním rozhodčím /HR/ byl Serbousek Petr, AR1 Fogl Ladislav a AR 2 Fiedler Radek.

Celkové shrnutí – Dva body nakonec zůstaly „doma“, když jsme neudrželi vedení a do poločasu tři branky inkasovali; drtivou převahu ve druhém poločase jsme přetavili v závěrečnou brankovou smršť; totálně jsme však selhali v penaltovém rozstřelu.

V brance Zvalený Filip – obrana v sestavě Matějka Jan, Dostál David, Sloupenský David, Špinler Jan, v záloze Novotný Lukáš, Janoušek Martin, Hanzl Jaroslav, Hruša Jan; v útoku Moudrý Roman, Brzybohatý Aleš.

V zápise Šroler Miroslav, Kochánek Petr, Fogl Jan ml., Beneš Jaroslav, Janoušek Jan.

* * *

Úvod zápasu jsme měli herní a kombinační převahu, domácí jsme do mnoha šancí nepouštěli, obrana byla spolehlivá – ve 24.min. se dostáváme do vedení – HRUŠA JAN si ve vápně domácích zpracovává centr a uklízí míč do sítě – 0 : 1.

Nic nenaznačuje, že během dalších dvaceti minut budeme 3:1 prohrávat.

Ve 28.min. se rozbíhá obránce domácích LOCHMAN MARTIN – jeho dalekonosná přízemní rána z 25 m se od rukavic Filipa a levé tyče dostává do naší sítě – 1 : 1.

Domácí ožívají - mi útočíme a domácí využívají našich ztrát míče.

Ve 28.min se na hranici velkého vápna uvolňuje FOFF MICHAL a zaciluje na vzdálenější tyč – přízemní rána je v síti – 2 : 1.

V 44.min. ztrácíme míč na útočné polovině, rychlý kontr končí střelou domácího hráče z 20 m – Filip míč pouze vyráží zpět na hranici velkého vápna, kde je připraven FOFF MICHAL a „šouráčkem“ do prázdné skóruje – 3 : 1.

Do druhého poločasu střídá Janouška Martina Šroler Miroslav a Brzybohatého Aleše Fogl Jan.

Výsledek je pro nás nepříjemný a tak naší snahou je brzy snížit a bojovat dál. Nedaří se však věc realizovat – přežíváme sólo domácího Foffa, ale přes herní převahu jsme v koncovce bezradní /branka Romana Moudrého není uznána/. Střídáme : v 66.min. nahrazuje Sloupenského Davida zdravotně indisponovaný Beneš Jaroslav a v 70.min. Hrušu Jana Kochánek Petr.

Přichází náš závěrečný drtivý tlak - /Po tyčce Kochánka Petra tutovku z malého vápna zahazuje Jan Fogl/. Zahráváme standartku za standartkou.

V 85.min. po závaru v pokutovém území domácích je úspěšný NOVOTNÝ LUKÁŠ – zleva z 11 m prostřeluje hradbu domácích hráčů – 3 : 2.

HR nastavuje 5 min. za ošetřování, střídání a zdržování domácích hráčů – domácí trenér je nepříčetný /neadekvátně komunikuje s lavičkou hostí/ - jeho „ego“ dostává tvrdý direkt v 93. min. – opět po závaru ve vápně domácích – nyní zprava z 11 m vše „propaluje“ KOCHÁNEK PETR – 3 : 3.

PENALTY – bída a utrpení :

1:0 /Stránský Zdeněk/, 1:0 /Novotný Lukáš - přestřeluje/, 2:0 /Macháček Petr/, 2:1 /Hanzl Jaroslav/ - 3:1 /Rek Tomáš/, 3:1 /Beneš Jaroslav – brankař vyráží/ - 4:1 /Kuběnka Filip/.