XXVI. KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU /XxVI. HRANÉ/- 17.06.2018

TJ SPARTAK BRANDÝS N/O – 1. FC ŽAMBERK B

3 : 0 /2:0/

Před posledním kolem jsme ve středu 13.06.20180 na hřišti v Lukové sehráli FINÁLOVÝ ZÁPAS POHÁRU OFS ÚSTÍ NAD ORLICÍ 2017/2018 – utkali jsme se s lídrem OP.II – FOTBAL ŽICHLÍNEK.

Odjížděli jsme smutni, ale ne zklamáni – k diplomu za druhé místo jsme obdrželi finanční hotovost i věcný hodnotný dar.

Po výsledku 2:2 jsme v penaltovém rozstřelu podlehli nešťastně 4:5.

V neděli 17.06.2018 jsme přivítali letos výjimečně nevýrazné družstvo – 1.FC ŽAMBERK B – mužstvo, které nám většinou body odebírá.

Hlavním rozhodčím /HR/ byl Habrda Miroslav, AR1 Fogl Ladislav a AR 2 Ilnytska Marta.

Po sobotních výsledcích bylo i zřejmé konečné pořadí – I. ŽICHLÍNEK, II. DOLNÍ DOBROUČ, III. BRANDÝS NAD ORLICÍ.

Zdálo by se, že již není o co hrát, ale bylo. Šlo o to získat tři body a ukončit konečnou sumu na 54 bodech, poskočit na druhé místo v zápasech na domácím hřišti a konečně zahrát „slušně“ a zvítězit v soutěži FAIR PLAY sezóny 17/18.

Celkové shrnutí – Vše jsme splnili. V prvním poločase se nám hosté vyrovnali neb byli lehce lepší v kombinaci – mi jsme však skórovali a po další brance v 46.min. již nebylo co řešit – hosté rezignovali na obranu a tak byl k vidění otevřený útočný fotbal – nyní již bez úspěšné koncovky.

V brance Špinler Jan – obrana v sestavě Matějka Jan, Dostál David, Sloupenský David, Novotný Lukáš, v záloze Janoušek Martin, Šroler Miroslav, Hanzl Jaroslav, Hruša Jan; v útoku Moudrý Roman, Brzybohatý Aleš.

V zápise Kochánek Petr, Sloupenský Adam.

* * *

Branky : V 19.min. zprava od postranní čáry centruje Sloupenský David na zadní tyč na malé vápno – v nádherném výskoku se zde prezentuje HANZL JAROSLAV a hlavou posílá míč do sítě – 1 : 0.

Ve 38.min. se do brejku dostává ŠROLER MIROSLAV – zasekává na hranici vápna a ukázkově přehazuje brankaře na vzdálenější tyč – 2 : 0.

V 46.min. se uvolňuje na hranici vápna Brzybohatý Aleš – opět ukázkovým centrem nachází na malém vápně JANOUŠKA MARTINA – ten hlavou zklepává za brankovou čáru – 3 : 0.

V 56.min střídá Hrušu Jana Kochánek Petr a v 70.min Janouška Martina Sloupenský Adam.

Po zápase následuje společný vítězný pokřik, děkovačka věrným fanouškům a nedělní společné posezení při ukončení sezóny.

Hodnocení sezóny jistě bude následovat – první vlaštovkou je komentář místopředsedy Martina Janouška Ing.

Poděkování Všem hráčům, činovníkům, fanouškům i sponzorům za jistě vydařenou sezónu.

Beneš Jaroslav st.