XI. KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU /XI. HRANÉ/- 21.10.2018

TJ SPARTAK BRANDÝS N/O – FK DOLNÍ DOBROUČ

1 : 6 /1:3/

Po minulé porážce v ČESKÝCH HEŘMANICÍCH s „DREAM TEAMEM“ letošního Okresního přeboru /3:0/ jsme v neděli přivítali v boji o „bednu“ tým FK DOLNÍ DOBROUČ.

Jednalo se o střetnutí čtvrtého týmu s třetím týmem tabulky.

V závěru minulého referátu bylo psáno - Snad se nestane nic nepředpokládaného a snad nastoupíme v optimální sestavě a rozpoložení.

V optimální sestavě jsme pravděpodobně nenastoupili /hodně asi chyběl především „Matěj“/ a podle výsledku „rozpoložení“ týmu při vývoji zápasu bylo „tragické“.

Celkové shrnutí – Vstup do zápasu nám nevyšel, po zaslouženém vyrovnání za tři a za pět minut jsme znovu inkasovali a druhý poločas to bylo „trpké“ očekávání konce zápasu. Bude potřeba zapátrat v análech, kdy naposledy jsme sehráli takovýto výsledkový a herní zápas „blbec“.

Hlavním rozhodčím /HR/ Hejl Jan, AR1 Stolín Václav a AR 2 Ilnytska Marta. Utkání byl přítomen i delegát OFS pan Smejkal Zdeněk.

V brance Miškovský Pavel – obrana v sestavě Špinler Jan, Novotný Lukáš, Sloupenský David, Janoušek Martin, v záloze Kochánek Petr, Fogl Bedřich, Hanzl Jaroslav, Hruša Jan; v útoku Fogl Jan, Beneš Jaroslav.

V zápise: Matějka Jan, Brzybohatý Aleš, Skalický Petr, Macák Jan, Lajza Tomáš.

Omluveni : Šroler Miroslav, Dostál David, Šilar Tomáš, Moudrý Roman, Zvalený Filip, Šrajer Lukáš, Horáček Vít.

 

* * *

Do zápasu jsme vstoupili s otázkou – jak bude hra vypadat a zda budeme hosty přehrávat?

Na začátku sezóny jsme sehráli zápasy, kdy jsme soupeře přehrávali a padalo nám to tam bez problémů – nyní jsme se ocitli v kůži těch obětních beránků mi.

První útok hostů, první rohový kop – následuje první závar v našem pokutovém území a první střela na branku – KRISTEJN LUKÁŠ 0 : 1.

Měli jsme snahu s vývojem zápasu něco udělat – dvacetiminutový tlak vyúsťuje v 21.min. kolmou přihrávkou na BENEŠE JAROSLAVA – ten ač obtěžován obránci hostí technickou přízemní střelou k tyči z 15-ti m skóruje 1 : 1.

Diváci věří, že je to začátek zlepšené hry a vývoje skóre v náš prospěch.

Dějí se však věci, které vše rozmetají v prach.

Ve 24.min. hosté zahrávají ze strany PVK – na vzdálenější tyči je důrazný FALTA MAREK a hlavou skóruje – 1 : 2. Na vyrovnání nemáme šanci, neboť již za čtyři minuty v 28.min. na penaltě volný VÁCLAVEK ONDŘEJ nedává Pavlovi šanci k úspěšnému zakročení 1 :3.

S tímto rychle nepříznivým vývojem skóre v našich podzimních zápasech nemáme zkušenosti – snažíme se zápas zdramatizovat – náznaky šancí neproměňuje v toužebné branky a tak do kabin odchází velice spokojeni hosté.

V poločase střídá Hrušu Jana Skalický Petr a Kochánka Petra Lajza Tomáš.

Druhý poločas – přes naši snahu o kombinační převahu a držení míče – nám branky z brejků střílí hosté a pro diváky je konec zápasu vysvobozením.

V 52.min. po brejku a střele do šibenice je úspěšný SKALICKÝ JIŘÍ 1 : 4.

V 62.min. po dalším brejku a centru skóruje z malého vápna VÁCLAVEK ONDŘEJ 1 : 5.

V 65.min. střídá Beneše Jaroslava Brzybohatý Aleš.

Na závěr zápasu si dělá radost hostující FALTA MAREK – z úhlu prostřeluje Pavla – 1 : 6.

Z pohledu diváka – ještěže po chvíli již následoval závěrečný hvizd HR – Hejla Jana.

* * * * *

V neděli nás čeká další domácí zápas – přivítáme hráče posledního týmu tabulky - SOKOLA TĚCHONÍN.

Naši věrní fanoušci – přijďte nás podpořit a shlédnout, jak se náš tým představí a předvede výsledkový a především herní reparát.

Beneš Jaroslav st.