XV. KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU /XV. HRANÉ/- 31.03.2019

TJ SPARTAK BRANDÝS N/O – 1. FC ŽAMBERK B

2 : 2 /1:0/ P.K. 6:7

Po minulém prvním jarním vítězství na hřišti v Červené Vodě na domácím mužstvem FC JISKRA 2008 B /2:3/ jsme v neděli 31.03.2019 přivítali tým 1. FC ŽAMBERK B. Hosté nedělním zápasem pravděpodobně zahájili svoji „Mission impossible“ – záchranu OP. Na hřišti již byli hodinu před výkopem a postavy některých hráčů byly vcelku neznámé. Za „A“ jich v sobotu nastoupilo nebo střídalo 5, v jarní části další 2. /12–Bartoš Filip 90 min.; 6-Cvik Mikuláš 65 min.; 7-Plundra David 12 min.; 11-Chládek Petr 24 min.; 13-Dušek Radim 2 min./.

Celkové shrnutí – Zápas, přes všechny překážky měl být vítězný. Herní výpadek v úvodu druhého poločasu a nástřel brankových konstrukcí v penaltovém rozstřelu (11 sérií) nás připravil o dva body.

Hlavním rozhodčím /HR/ Krajči Radek, AR1 Juda Adam a AR 2 Suchomel Roman.

V brance Zvalený Filip – obrana v sestavě Matějka Jan, Dostál David, Novotný Lukáš, Šilar Tomáš, v záloze Kochánek Petr, Fogl Bedřich, Hanzl Jaroslav „C“, Hruša Jan; v útoku Fogl Jan, Lajza Tomáš.

V zápise Brzybohatý Aleš, Matoušek David, Janoušek Martin.

Omluveni : Beneš Jaroslav, Šroler Miroslav, Sloupenský David, Miškovský Pavel, Horáček Vít.

* * *

Do zápasu jsme vstoupili útočně a kombinací jsme se dostávali do zakončení. Zakončení však bylo neúspěšné a hra se postupně vyrovnala. Přesto jsme se ve 27.min. dočkali branky v síti hostí – Po křídelním průniku a přízemní střele FOGLA JANA a následné teči hostujícího obránce – 1 : 0.

Po bouřce v kabině hostí na úvod II. poločasu přichází přichází trojitý direkt. V 50.min. Fogl Jan zahazuje tutovku /nedokáže usměrnit do sítě z metru ideální přihrávku/ a je zle.

V 52.min. po rohu hostující hráč č.12 – BARTOŠ FILIP z 8 m je úspěšný v zakončení – 1 : 1 a o minutu později po střele hráče č.6 doráží ze dvou metrů do prázdné branky HUŠKA PAVEL – 1 : 2.

Trvá nám nějaký čas otřepat se z nepříznivého vývoje skóre – bojujeme dál o body. V 68.min. střídá Hrušu Jana Brzybohatý Aleš a Dostála Davida Janoušek Martin.

Zahazujeme další šance (brankář hostí kryje sólo Lajzy Tomáše) – zaslouženě vyrovnáváme v 73.min.- ideální pas nachází BRZYBOHATÉHO ALEŠE a ten ze 14 m prostřeluje výborného brankaře hostí – 2: 2.

V 85.min. střídá Fogla Jana Matoušek David a přes snahu o vstřelení vítězné branky se přibližuje penaltový rozstřel. V 92.min HR zápas končí.

Zahajujeme: 0:0 JANOUŠEK MARTIN x, 0:0 Hč.12 x - 0:0 HANZL JAROSLAV (tyč), 0:1 Hč.6 - 1:1 NOVOTNÝ LUKÁŠ; 1:2 Hč.10; 2:2 BRZYBOHATÝ ALEŠ, 2:3 Hč.2 - 3:3 KOCHÁNEK PETR; 3:3 Hč.3 - - 4:3 FOGL BEDŘICH, 4:4 Hč.4 - 5:4 MATĚJKA JAN, 5:5 Hč.16 - 6:5 LAJZA TOMÁŠ, 6:6 Hč.8 – 6:6 MATOUŠEK DAVID (břevno), 6:6 Hč.23 x; - 6:6 ZVALENÝ FILIP (břevno), 6:6 Hč.15 x – 6:6 ŠILAR TOMÁŠ (břevno), 6:7 Hč.13.

Příští zápas – SOBOTA 06.04.2019 – TJ SOKOL RUDOLTICE : Sp. BRANDÝS N/O. – po fotbalovém výkonu snad přinejmenším nahradíme dnešní ztrátu.