XVII. KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU /XVII. HRANÉ/- 14.04.2019

TJ SPARTAK BRANDÝS N/O – TJ SOKOL KLÁŠTEREC N/O

3 : 0 /2:0/

Po minulém úspěšném importu 3 bodů z Rudoltic /Rudoltice : BnO 0:3/ bylo úkolem v souboji s TJ Sokol Klášterec nad Orlicí prodloužit vítěznou šňůru a bojovat o „bednu“ okresního přeboru.

Celkové shrnutí – Zápas, přes opadnutí převahy ve II. poločase, byl vítězný. Předvedená hra zaostávala za výkonem z Rudoltic - byla ovlivněna pro nás nepříjemným stylem protivníka ve druhém poločase – nákopy za obranu a nadstandardní bojovnost hráčů soupeře.

Hlavním rozhodčím /HR/ Lebeda Tomáš, AR1 Suchomel Roman a AR 2 Dučák Peter.

V brance Zvalený Filip – obrana v sestavě Špinler Jan, Dostál David, Novotný Lukáš, Šilar Tomáš, v záloze Šroler Miroslav, Fogl Bedřich, Hanzl Jaroslav „C“, Kochánek Petr; v útoku Fogl Jan, Beneš Jaroslav.

V zápise Brzybohatý Aleš, Matoušek David, Janoušek Martin, Macák Jan, Sloupenský David.

Omluveni : Matějka Jan, Lajza Tomáš, Hruša Jan, Miškovský Pavel, Horáček Vít.

* * *

Do zápasu jsme vstoupili rozvážně a kombinací jsme se dostávali do zakončení. První úspěch na sebe nedal dlouho čekat – přímý volný kop z úhlu z hranice vápna rozehrával FOGL BEDŘICH – překvapil brankaře hostí polovysokou střelou na bližší tyč – 1 : 0.

Hosty jsme v prvním poločase slušným výkonem do zakončení nepouštěli a tak k ohrožení docházelo pouze při několika rohových kopech.

Nadále jsme úspěšně kombinovali, šance se rodily, ale zatím bez efektu.

V polovině poločasu se souboje přitvrdily a přišli i tři rychlé žluté karty /1:2/ - 25.min. Beneš Jaroslav – 31.min. Rous Petr, 33.min. Brůna Filip – po tomto zákroku mladý Jan Fogl nechtěně ukázal divákům „salto mortale“.

Po několika nezužitkovaných kombinací ve vápně hostí se ve 42.min. po dalším závaru na 9 m opřel do míče HANZL JAROSLAV a prostřelili vše – 2 : 0.

Druhá branka měla přinést na naše kopačky klid, ale průběh druhé půle byl trochu mimo naše plány.

Ve 46.min. vystřídal Dostála Davida Brzybohatý Aleš.

Hra do útoku nám přestala fungovat – vytvořili jsme si nejméně tři „loženky“, ale zakončení bylo zbrklé a nepřesné.

Hosté vycítili šanci a nám nepříjemným stylem – nákopy za obranu a nadstandardní bojovností – ztížili kontrolu nad zápasem.

Výborná obrana včele s brankařem nakonec neinkasovala – ale hosté se do několika nebezpečných zakončení dostali.

V 67.min. vystřídal Fogla Jana Matoušek David, v 82.min. Beneše Jaroslava Šrajer Lukáš a v 84.min. Kochánka Petra Sloupenský David.

V závěru zápasu – v 86.min. jsme po úspěšné kombinaci a utěšené střele ŠROLERA MIROSLAVA z 18 m definitivně zlomili odpor soupeře – 3 : 0.

V 93.min HR zápas končí. Zaznívá vítězná děkovačka.

Příští zápas – SOBOTA 20.04.2019 16.00 hod. – představíme se na hřišti SK RYBNÍK. Domácí jsou ve spodní části tabulky, ale známe zdejší podmínky, nečeká nás nic jednoduchého.

Vážení naši fanoušci – přijeďte podpořit naše hráče v co největším počtu – předem díky.