VI. KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU /VI. HRANÉ/- 15.09.2019

TJ SPARTAK BRANDÝS N/O – FK DOLNÍ DOBROUČ

1 : 0 /1:0/

Po prvních pěti kolech jsme své soupeře přitiskli ke dnu tabulky – až v VI. kole nás tedy čekal „test“ jak jsme na tom – přivítali jsme druhý tým tabulky – FK DOLNÍ DOBROUČ.

Okolnosti /absence Matějky Jana, Špinlera Jana, Dostála Davida/ nás donutily překopat obranné řady a věřit, že poziční zkušenosti Janouška Martina, Sloupenského Davida, Šilara Tomáše a Šrolera Miroslava budou platit na rychlé hráče Dolní Dobrouče.

Celkové shrnutí – Zápas to byl vcelku vyrovnaný, hosté předvedli svoji kvalitu, ale neskórovali, takže „starší“ obranné řady svůj úkol zvládly.

A jeden útok byl úspěšně zvládnut a tím i překonán výborný brankař hostí – zisk tří bodů do tabulky a udržení prvního místa !!!

Hlavním rozhodčím /HR/ Krajči Radek, AR1 Svoboda Jan a AR2 Suchomel Roman.

V brance Zvalený Filip – obrana v sestavě Janoušek Martin, Šilar Tomáš, Sloupenský David a Šroler Miroslav, v záloze Beneš Jaroslav, Fogl Bedřich, Hanzl Jaroslav „C“, Lajza Tomáš; v útoku Baborák Jan, Šabata Martin.

V zápise Fogl Jan, Brzybohatý Aleš, Buben Vlastimil, Skalický Petr, Horáček Vít, Špinler Jan, Macák Jan.

* * *

Úvod zápasu jako i celý zápas přinesl vcelku vyrovnanou hru, kdy jeden ze soupeřů předvedl výbornou kombinaci a dostal se do zakončení.

Ve 12.min. Fogl Bedřich našel na pravém křídle Šabatu Martina a ten nádherným centrem na 8-mi metrech volného LAJZU TOMÁŠE – ten skvěle zakončil – 1 : 0.

Že to bude jediná branka utkání, to se nedalo předpokládat, ale stalo se. Hosté měli několik náznaků šancí /po dlouhých nákopech brankaře hostí/ - mj. na konci první půle a na začátku druhé jejich dvě utěšené střely „lízaly“ břevno naší branky.

Naše koncovka také byla zbrklá a nepřesná /ostatní pochytal brankař hostí/. Zápas to byl vcelku i velmi důrazný a bojovný a tak pouze dvě ŽK (1:1) (Hanzl Jaroslav) jsou překvapením.

V 65.min. vynuceně vystřídal zraněného Beneše Jaroslava Fogl Jan (4x stehy na roztrženém obočí), v 81.min. Lajzu Tomáše Brzybohatý Aleš, v 87.min. Šabatu Martina Buben Vlastimil a v 90.min. Baboráka Jana Skalický Petr.

Vcelku hektický byl závěr a 5-ti minutové nastavení. V 87.min. Šabatu Martina v nájezdu vychytal brankař hostí, v 90.min. došlo k nepřehledné, ale odsouditelné situaci (domácí fanoušek J.K. se dostal do místa před zábradlím do potyčky s hráčem hostí – viz ZOU – trest pro domácí oddíl); následovaly ještě dva rohové kopy s náběhem brankaře hostí a poté již byl konec - V 95.min HR Krajči Radek k potěše našich hráčů a fanoušků vítězný zápas končí. Následovalo vítězné kolečko a děkovačka.

Příští zápas – NEDĚLE 22.09.2019 15.00 hod. !!! – zavítáme na hřiště opět druhého týmu tabulky – SOKOLA SRUBY. Bude to BOJ !!! Úkolem jistě bude předvést herní kvalitu a přáním získat nějaké body do tabulky.

Vážení naši fanoušci – přijeďte podpořit naše hráče v co největším počtu – předem díky.

Zapsal Jaroslav Beneš st.