VII. KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU /VII. HRANÉ/- 22.09.2019

TJ SOKOL SRUBY – TJ SPARTAK BRANDÝS N/O

2 : 0 /2:0/

Minulý víkend jsme doma přivítali druhý tým tabulky – FK DOLNÍ DOBROUČ.

Vítězství 1:0 nás udrželo na první příčce OP II.

V neděli jsme zajížděli na hřiště loňského účastníka I.B třídy – TJ SOKOL SRUBY – opět druhého týmu tabulky se shodným počtem bodů (15).

Celkové shrnutí – Velice očekávaný zápas – jak ze strany naší, tak především domácích i fotbalové veřejnosti – se nám jak fotbalovou kvalitou a především výsledkově nezdařil. V určitých chvílích se nám dařilo ve středu hřiště přehrát domácí, ale koncovka a především efektivita byla nulová. Dvě zaváhání obranných řad v I.poločase domácí efektivně využili a rozhodli tak o zisku bodů pro sebe a usazení se na I.místě OP II.

Hlavním rozhodčím /HR/ Bednář Jaroslav, AR1 Horníček Evžen a AR2 Svoboda Jan.

V brance Zvalený Filip – obrana v sestavě Dostál David, Špinler Jan, Sloupenský David a Šilar Tomáš, v záloze Beneš Jaroslav, Fogl Bedřich, Hanzl Jaroslav „C“, Lajza Tomáš; v útoku Baborák Jan, Šabata Martin.

V zápise Brzybohatý Aleš, Buben Vlastimil, Horáček Vít, Matějka Jan, Macák Jan.

* * *

Úvod zápasu /do vedoucí branky domácích/ přinesl vcelku vyrovnanou hru, kdy nám se nedařila finální fáze (vcelku bez střeleckého zakončení) a domácí hrozili nákopy na své zkušené útočníky.

Ve 23.min. zaváhala naše obrana a domácí přečíslení dva na jednoho vyřešili výborně – přihrávka poslala CHADIMU DAVIDA proti Filipovi – domácí útočník byl v zakončení přesný – přízemní střela skončila v naší síti – 1 : 0.

Vedení domácí uklidnilo, ti odráželi naše kombinace a hrozili brejky a nákopy z PVK – jeden jim vyšel ve 42.min. – nákop hlavou na malé vápno prodloužil Myšák Lubomír a u míče byl nejdříve volný FLÍDR ROMAN – 2 : 0.

Do druhého poločasu vystřídal Beneše Jaroslava Matějka Jan.

Domácí jsme povětšinou přitiskli na jejich polovinu hřiště, ale když jsme neskórovali ani v té nejvyloženější příležitosti /v 68 .min. střelu Jágra vyrazil domácí brankář na tyč a odražený míč z malého vápna nedokázal Béďa dotlačit do sítě/ - osud zápasu se naplňoval.

V 58.min. vystřídal Lajzu Tomáše Brzybohatý Aleš, v 69.min. Sloupenského Davida Buben Vlastimil a v 76.min. zraněného Jana Špinlera Horáček Vít.

Závěrečná naše snaha změnu skóre nepřinesla a tak lze poděkovat Filipovi Zvalenému, že svými závěrečnými zákroky /především zmařením sóla domácího útočníka/ nedovolil navýšení skóre ve prospěch domácích.

V 90.min HR Bednář Jaroslav k potěše domácích hráčů a fanoušků jejich vítězný zápas ukončil.

Příští zápas – NEDĚLE 29.09.2019 15.30 hod. !!! – přivítáme na našem hřišti jistě nebezpečný tým – TJ SOKOL VERMĚŘOVICE.

Úkolem jistě bude odčinit tuto porážku a nastartovat novou sérii vítězství, kterých bude potřeba v boji o první příčky tabulky.

Vážení naši fanoušci – přijďte podpořit naše hráče v co největším počtu – předem díky.

Zapsal Jaroslav Beneš st.