XI. KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU /XI. HRANÉ/- 19.10.2019

TJ SOKOL RUDOLTICE – TJ SPARTAK BRANDÝS N/O

3 : 8 /1:4/

Minulý víkend jsme jasně (4:0) zvítězili nad dosavadním „černým koněm“ letošního ročníku - SK RYBNÍK.

V sobotu jsme zajížděli na hřiště TJ SOKOL RUDOLTICE. Úkolem bylo na základě výsledků našich konkurentů v předcházejících kolech - pokračovat úspěšně v boji o první příčku tabulky /získat 3 body a čekat na zaváhání týmů v popředí tabulky/.

Celkové shrnutí – Po 35-ti minutách nebylo otázkou kdo získá tři body, ale kolik to bude.

Hlavním rozhodčím /HR/ Dučák Peter, AR1 Tipelt Lukáš a AR2 Kolář Bohuslav.

V brance Zvalený Filip – obrana v sestavě Špinler Jan, Dostál David, Sloupenský David, Skalický Petr, v záloze Baborák Jan, Fogl Bedřich, Hanzl Jaroslav „C“, Lajza Tomáš; v útoku Fogl Jan, Šabata Martin.

V zápise Brzybohatý A., Buben Vlastimil, Horáček Vít.

* * *

Úvod zápasu – 04.min. - přinesl centr Špinlera Jana – zásah domácího obránce KRÁSY DAVIDA – a míč se třepetal v domácí brance – 0 : 1.

Dalších dvacet minut přineslo domácí snahu o zodpovědnější obsazování a napadání našich hráčů. To prolomily naše následné kombinační akce – ve 25.min. zakončoval úspěšně FOGL BEDŘICH – 0 : 2; ve 31.min. LAJZA TOMÁŠ – 0 : 3; ve 34.min. zabojoval Jan Fogl a z jeho aktivity vytěžil úspěšné zakončení BABORÁK JAN – 0 : 4.

Ve 39.min. se dostal k zakončení domácí NASTOUPIL LADISLAV – 1 : 4.

V 46.min. vystřídal Fogla Jana Buben Vlastimil.

Obrana nechala po PVK v 54.min. dorážet PREKOPA MARTINA – 2 : 4.

Naše odpověď však byla okamžitá. V 57.min. úspěšně zakončuje ŠABATA MARTIN – 2 : 5 a 65.min. HANZL JAROSLAV – 2 : 6.

V 66.min střídá Lajzu Tomáše Brzybohatý Aleš. V 71.min. Skalického Petra střídá Horáček Vít.

V 75.min. ŠABATA MARTIN – 2:7; v 77.min. snižuje MOTL LUBOMÍR – 3 : 7.

V 81.min. uzavírá hezkou hlavičkou z malého vápna skóre dnešního zápasu BUBEN VLASTIMIL – 3 : 8.

V 90.min. HR Dučák Peter k potěše našich hráčů i fanoušků vítězný zápas ukončil - mohla tak být zahájena vítězná děkovačka.

Závěr podzimní části : Jehnědí 1980 (doma) a Česká Třebová B (venku) – udržet I. místo – stále těžká mise.

Dolní Dobrouč roznesla Sopotnici 6:0, Jehnědí zvítězilo 1:0 v Rybníku, Sruby brankou v poslední minutě 2:1 v Dolní Čermné, ztrátu bodu zaznamenala Česká Třebová B - 1:1 a p.k. 5:3 s Řetovou.

Příští zápas – NEDĚLE 27.10.2019 !!! 14.00 hod. !!! – přivítáme na našem hřišti v místním DERBY – FK JEHNĚDÍ 1980. Hosté ztrácejí na čelo tabulky 7 bodů, ale žádná selanka to jistě nebude. Vzhledem k výkonům FK DOLNÍ DOBROUČ nic jiného než vítězství a zisk 3 bodů nás nemůže zajímat.

Vážení naši fanoušci – přijďte podpořit naše hráče v co největším počtu – předem díky. Zapsal Jaroslav Beneš st.