Spartak nastupoval do utkání s vidinou možného finále Zimního turnaje. Ovšem realita byla jiná. Vlažný přístup k utkání byl předzvěstí otřesné první půle.

V prvním dějství jasně dominovali hráči Srubů, technicky převyšovali naše borce a pohodlně kontrolovali hru, když předvedli řadu pěkných kombinací a narážeček. Spartak poprvé inkasoval z penalty. Miškovský první pokus lapil avšak na dorážku byl již krátký. Další branky padly po rychlých brejcích v krátkém sledu po sobě. Nejprve v 32. minutě a o dalších pět minut později zvyšovaly Sruby na 3:0. Sruby měly ve všech ohledech navrch, Spartak chaoticky bránil a směrem dopředu nic vymyslet nedokázal. První poločas skončil 3:0.

Druhá půle už byla o něčem jiném. Možná to bylo zapříčiněno prostřídáním v soupeřově mužstvu a polevením koncentrace. Oživení přišlo hlavně na straně Brandýsa. Začlo se více běhat, hrát agresivněji a s větším nasazením. To přineslo optické vyrovnání hry. Především v útoku začal být Spartak nebezpečný a vytvářel si i šance, které ovšem zůstávaly nevyužité. V 52. minutě Brandýs inkasoval počtvrté. Sruby skórovaly z trestného kopu z hranice velkého vápna - 4:0.

Čestný úspěch Brandýsa zaznamenal Horáček, kdy po chybě hostí v rozehrávce tečovanou střelou vymetl šibenici a korigoval stav na konečných 4:1.

Tento výsledek znamenal pád Brandýsa na poslední místo tabulky Zimního turnaje a zahraje si tak o 3. - 4. místo proti Sloupnici. Utkání se odehraje 17.3. opět na UMT v Chocni.