Začátek utkání Spartaku vůbec nevycházel. Velké množství nepřesných přihrávek, chybějící klid v rozehrávce a práci s míčem nahrával tomu, že Sloupnice byla v úvodních minutách jasně lepším týmem. Gólově to dokázala vyjádřit ve 25. minutě - 1:0. V naší obraně to hodně hořelo, avšak zaskakující brankář Horáček již další pohromu nepřipustil. Inkasovaná branka jakoby probudila naše hráče a konečně se začlo útočit i na druhou svatyni. Po rychlé křídelní akci přišla přihrávka na osamoceného Zhorelu, ten chytře obelstil jak obránce tak brankáře Sloupnice najednou, a chladnokrevně zakončil - 1:1. Netrvalo dlouho a Spartak šel do vedení. Opět u toho byl zhorela, když předložil na malé vápno lahůdkovou přihrávku Hanzlovi, který se nemýlil - 1:2. Ještě před poločasem se povedlo Brandýsu zvýšit na 3:1. Po rozehraném rohovém kopu se trefil opět Hanzl.

Druhé dějství bylo od začátku vyrovnané. Opět bylo k vidění spousta nepřesností, ale i branek. Brandýským fotbalistům stále chybí herní praxe po zimní pauze. Ale tento nedostatek se snažili nahradit bojovností. Jenže to nestačilo, po našich chybách se podařilo Sloupnici vyrovnat na 3:3. Zápas začínal opět od začátku. Naštěstí Brandýs na vyrovnání dokázal odpovědět. Beneš se protlačil přes sloupnického obránce k zakončení a svou šanci zužitkoval - 3:4. Na rozdíl dvou branek se podařilo Spartaku odskočit po gólu Matějky. Sloupnice ještě v 86. minutě zdramatizovala utkání, když snížila na rozdíl jedné branky. Pojistku za Brandýs přidal střelec více než sváteční Petr Kochánek, když ho vybídl k úniku M. Janoušek a Kochánek obstřelil brankáře Sloupnice. Konečný stav 4:6.

Utkání se dá zhodnotit jako vyrovnané, jak se říká - "každý chvilku tahal pilku". Brandýs byl ale efektivnější v zakončení a ve střelecky bohatém utkání zvítězil. V konečném pořadí Zimního turnaje tak obsadil třetí příčku. Nutno dodat, že Brandýs byl jediným účastníkem z III. třídy OP. Ostatní týmy hrají o třídu výš.